ТОВ «Полів-сервіс»

вул. Інтеркультурна, 184,

м. Мелітополь,

Запорізька обл.,

Україна, 72312

098-500-1-005

099-500-1-005

info@PROpoliv.com

скайп philipov_dm

Місія нашої компанії:

1) допомогти кожному підприємству організувати систему поливу з урахуванням його індивідуальних потреб і можливостей;

2) забезпечити необхідним обладнанням високої якості в найкоротші терміни максимально зручним для клієнта способом;

3) впровадження сучасних способів поливу шляхом надання повної інформації та обладнання.

Основною місією нашої компанії є допомога компаніям, які бажають встановити собі систему поливу. Ми успішно працюємо в сфері систем поливу з 2007 року, а деякі з наших співробітників – з 2002 року (тобто з початку ери систем крапельного поливу в Україні), що дозволяє вирішувати поставлені завдання на професійному рівні.

Більшість обладнання, яке ми пропонуємо, купується  у офіційних представників компаній-виробників, більшу частину ми завозимо самостійно, що дає можливість відвантажувати оперативно (від одного дня), з максимально «приємними» цінами для наших клієнтів. У майбутньому ми плануємо впровадити систему дисконтних карт, що дозволить нам стати ще ближче до наших клієнтів.

Ми є представниками всесвітньо відомої ізраїльської фірми NaanDanJain, яка є однією з компаній-лідерів в світі в сфері іригаційних технологій. Компанія розробляє, виробляє і продає широкий спектр іригаційних технологій, призначених для економічного і ефективного управління водними ресурсами.Маючи більш, ніж сімдесятирічний досвід, компанія NaanDanJain працює в більш, ніж 80 країн на всіх континентах, відповідаючи всім вимогам ефективності сучасного зрошення. Іригаційні технології крапельного зрошення, розроблені компанією, забезпечують ефективні, гнучкі і економічно вигідні рішення для широкого спектру сільськогосподарських культур у різних умовах вирощування, з урахуванням вимог замовника.

NaanDanJain пропонує цілий ряд новітніх розробок, які розширюють асортимент інноваційних рішень в технології крапельного зрошення, забезпечуючи оптимальні рішення для підґрунтового крапельного зрошення, екологічно чистого землеробства і тепличних технологій, з одночасним збереженням всіх екологічних вимог.Ферма компанії NaanDanJain, площею в 800 га, яка має відкриті поля, цитрусові сади і плантації авокадо, забезпечує можливість проведення всіх необхідних випробувань продукції та технологічних розробок компанії. Всі виробничі процеси відповідають самим жорстким міжнародним стандартам якості ISO 9001:2000.

Крім того, ми маємо можливість надати Вам практично все обладнання і матеріали, необхідні для комплектації практично будь-якої системи поливу, починаючи від найпростішої і закінчуючи системами з повною автоматизацією процесу поливу.Наші консультанти допоможуть Вам вибрати обладнання та розрахувати систему поливу, яка принесе Вам максимальний ефект від її установки.

Продукція